העיצוב

אירועים מעוצבים

מעצבים אירועים בכל הגוונים
עם עשרות שנות ניסיון בעולם האירועים – ידע, יצירתיות והשראה בלתי נגמרים – אנו נעצב עבורכם את האירוע בהתאם לכל רצון ותקציב שתבחרו: מעיצוב קלאסי ומהודר ועד ליצירת עולמות קונספטואליים חלומיים; מאירועי בוטיק קטנים ועד להפקות ענק.

מעצבים בבית
באבניו לא תזדקקו להשקיע משאבים מיותרים בהתנהלות מול מעצבים חיצוניים. מעצבי הבית שלנו, “מטרו עיצובים”, שותפים לכל אירוע, מכירים כל פינה ואפשרות באולמות המפוארים של אבניו, ונמצאים כאן תמיד כדי לעצב לכם את האירוע באופן המתאים והמשתלם ביותר.

למצוא את השפה העיצובית שלך
מגוון רחב של רהיטים ופריטים מעוצבים, במות ומפלסים, גופי תאורה, נרות, מפות, וילונות ומסכי הקרנה; שילובים שונים ויצירתיים בין המרכיבים הללו, ורבים אחרים, משמשים אותנו כדי ליצור לכל אירוע שפה יוצאת דופן משלו; שפה היוצרת אווירה ייחודית ומשרה על האירוע את הרוח המיוחדת שלכם.

מעצבים איכות
פריטים עיצוביים באיכות מעולה, הקפדה על כל פרט ושילוב השומר הן על מראה מרהיב והן על פונקציונאליות ונוחות; כך כל אירוע אצלנו זוכה לעיצוב מרשים – ואיכותי ביותר.

מעצבים – ומקשיבים
שירות ללא פשרות הוא אחד היסודות העיקריים שעל בסיסם אנו פועלים, בכל התחומים. מעצבי הבית שלנו יוצרים מתוך הקשבה מעמיקה לצרכים שלכם, וימצאו עבורכם את כל הפתרונות המתאימים – כך שהאירוע שלכם ירגיש וייראה בדיוק כפי שחלמתם.