בחירת מקום מתאים לחתונת חורף

כלה בשמלה לבנה עדינה, חליפת חתן מרשימה, מוקפים בני משפחה ואהובים, זרי פרחים לבנים, מוזיקה משובחת ואוכל מצוין – הרבה פנטזיות ותמונות חולפות לנו בראש כשאנו מדמיינים את רגעי החתונה. אם גם אתם עומדים בפני חתונה ומבקשים להפוך את רגעי הנישואין לחוויה מקסימה ובלתי נשכחת, ודאי כבר הצצתם בלוח השנה על מנת לבחור תאריך יעד, התחלתם להריץ בראשכם תסריטים שונים לגבי אופי החתונה ומספר המוזמנים, לחפש מקומות מתאימים וכדומה. אחד הדברים הראשונים שתצטרכו להחליט עליהם בשלבים הראשונים של תכנון חתונה הוא העיתוי ומקום האירוע, שכרוכים זה בזה.

מה המומחים של וודמן הפקת חתונות אומרים על חתונת חורף?

כנסו ותגלו

מתי מתחתנים ואיך זה קשור לבחירת מקום האירוע?

עיתוי החתונה משמעותי מאד, ויש לו השלכות שנוגעות למקום האירוע, תפריט האוכל, מבנה החתונה, וכמובן השלכות תקציביות. את השאלה הזו כדאי לפרוט לכמה שאלות קטנות – חתונה בחורף או בקיץ? חתונת צהריים או ערב? וכמובן – מהו היום המועדף עליכם בשבוע. יש שמעדיפים את שלישי ("פעמים כי טוב!") ויש שמעדיפים את חמישי, שנושק לסוף השבוע, ומאפשר לאורחיכם להישאר עוד קצת בסוף הערב, בלי לחץ של עבודה למחרת. אחרים מעדיפים דוקא חתונת צהריים, ובמקרה כזה, היום המועדף הוא שישי – זמן ביניים רגוע ונינוח שבין סוף שבוע העבודה לבין כניסת השבת. ובאשר לשאלה שבה פתחנו – חורף או קיץ? כאן ישנם גורמים רבים ושונים שמכריעים את הכף. הבחירה תשפיע על מקום האירוע – בקיץ הישראלי ניתן להתחתן באולם או גן אירועים פתוח, בחוץ ובחיק הטבע – על שפת הים, למשל. ומה בחורף?

מהו המקום המושלם לחתונת חורף?

אם בחרתם להתחתן בחורף, רצוי לבחור במקום מקורה וממוזג, שמתאים לכל תנאי מזג האויר. החורף הישראלי הוא מצד אחד קצר במיוחד, ולא מאד גשום וסוער, אך מצד שני – הוא בלתי צפוי, ולא ניתן לבחור ולתכנן כמה חודשים מראש, לאיזה מזג אויר תיקלעו – קר, גשום, סוער או סתם מזג אויר שמלווה ברוחות חזקות. על כן, בחתונת חורף, כדאי להיערך לכל אפשרות, ולהבטיח שתוכלו לקיים את האירוע באופן מושלם. אולם אירועים מאובזר, סגור וממוזג הוא האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון אפשרות של שילוב בין פנים לחוץ, במקרה שמזג האויר יאפשר. כך למשל, ניתן לקיים חתונת צהריים או ערב עם קבלת פנים קצרה בחוץ, שלאחריה מתקיים שאר האירוע בתוך אולם האירועים. ישנם זוגות שחשוב להם לקיים חופה תחת כיפת השמיים, במקרה שמזג האויר מאפשר זאת. על כן כדאי לבחור באולם אירועים שמצוי בתוך גן. במקום שכזה ניתן לשלב בין פינות ישיבה וזולה בפנים ובחוץ, לפתוח חלק מן החלונות והדלתות אל הגן הירוק והפורח וליהנות מן המרחב המטופח במלואו. בחירה שכזו תאפשר לכם לממש את חלומכם ולהוציא לפועל את החתונה המושלמת.

כתיבת תגובה

אולם אירועים | אולמות אירועים | אולם כנסים | אולם לאירועים עסקיים | אולמות יוקרה | אולם יוקרתי | Avenue מרכז אירועים וקונגרסים