אחרי שהוא הציע לך נישואים אתם צריכים להתחיל בתכנון החתונה שלכם, השלב הראשון שמהווה את הבסיס לתכנון האירוע ולאחר מכן לקיומו הוא בחירת אולם אירועים. לפני זה אי אפשר להתחיל לתכנן שום דבר. ברגע שיש לכם אולם, יש לכם תאריך, אתם יכולים לבחור צלמים, קייטרינג, תקליטן, יכולים לסגור חוזים עם כל מי שצריך ולהיות רגועים שהאירוע ייערך כסדרו.

בשביל לבחור אולם אירועים, לא משנה אם זה לחתונה או לכל אירוע אחר, רצוי בשלב הראשון לעשות השוואת מחירים בין האולמות השונים. לשם כך קיימים מנועים כמו יס פליז, בהם אתם יכולים לרשום את הפרטים שלכם, ולקבל הצעות מחיר מאולמות אירועים שונים. כמובן שאתם יכולים לקבוע האם לקבל הצעות מספקים באזור מסוים או מכלל הארץ. ההמלצה היא לבחור אזורים בהם אתם רוצים לערוך את האירוע, על מנת שלא תקבלו הצעות לא רלוונטיות.

בשלב השני, אחרי שקיבלתם הצעות מחיר מספקים של יס פליז, אתם מוזמנים ליצור קשר עם כל אחד מהספקים ולשבת איתו על ההצעות שלו. כאן אתם כבר צריכים לעשות את השיקולים שלכם על פי פרמטרים שאתם קובעים לעצמכם, מה חשוב לכם יותר ומה פחות.

הפרמטרים שיכולים להשפיע על בחירת אולמות אירועים

ראשית, גודל המקום. האם המקום מספיק גדול בשביל כמות האורחים שאתם מתכוונים לאירוע.

שנית, מועד האירוע. עליכם להחליט האם התאריך בו מציעים לכם לערוך את האירוע מתאים לכם והאם התאריך שאתם רוצים פנוי כמובן.

שלוש, האם המחיר כולל ספקים כמו תקליטנים, קייטרינג, צלמים וספקים אחרים שאתם זקוקים להם באירוע.

ארבע, איזה סוג של קייטרינג מציעים לכם באירוע, מבחינת אוכל והגשה.

חמש, חשוב שתשימו לב לפרמטרים כמו נגישות המקום, האם מדובר במקום מקורה או פתוח, האם יש במקום אזור בו אתם יכולים להתארגן בנוח, האם המקום מספק לכם מפיק שידאג לכם ביום האירוע וכדומה.

האם השוואת מחירים באינטרנט מספיקה?

ההמלצה לנו היא לעשות השוואת מחירים דרך האינטרנט, כלומר דרך מנועים כמו יס פליז ואחרים שמאפשרים לכם לקבל הצעות מחיר ישירות למייל או לטלפון. השוואת מחירים בצורה כזו היא הרבה יותר פשוטה מהשוואת מחירים רגילה, כזו שאתם צריכים לפנות לכל אולם בעצמכם.

אך אין זה מספיק שתערכו רק השוואת מחירים בצורה כזו. אתם צריכים גם ליצור קשר עם המקומות ולבקר בהם לפני שתחליטו היכן לערוך את האירוע, השוואת המחירים היא סינון ראשוני של האולמות ולאחר מכן אתם עושים את הסינון השני באמצעות ביקור באולמות עצמן ופגישות עם בעלי האולמות.

לסיום חשוב לומר, המרכיב של בחירת אולם אירועים הוא החשוב ביותר בכל אירוע, אחרי שבוחרים אולם אירועים, קל יותר להמשיך בתהליך של תכנון האירוע עד להוצאתו לפועל.

המאמר נכתב באדיבות יס פליז

כתיבת תגובה

אולם אירועים | אולמות אירועים | אולם כנסים | אולם לאירועים עסקיים | אולמות יוקרה | אולם יוקרתי | Avenue מרכז אירועים וקונגרסים