זה כבר הרבה יותר מטרנד, אלא מגמה שסוחפת אינספור זוגות בישראל מזה מספר שנים. עריכת חתונות בחיק הטבע הפכה לפופולארית במיוחד בשנים האחרונות, כשיותר ויותר אנשים מבינים שהיא תאפשר אווירה ייחודית יותר, תוך ניצול היופי הטבעי של אינספור מקומות ברחבי ישראל. אז למה כדאי לשקול בחיוב שהיום המאושר שלכם יהיה תחת כיפת השמיים, ואיך בדיוק תעשו את זה בצורה הטובה ביותר?

חתונה כמו בסרטים

כולנו גדלנו על הדימויים ההוליוודיים של חתונה הנערכת בסביבה ירוקה ויפה במיוחד. חתונות בטבע מאפשרות להגשים את החלום הזה – וכך בדיוק רבים מתייחסים אליו – גם במציאות. העובדה שיש שלל תפאורות מרהיבות לערב המאושר הזה (חוף ים, יער, פארק, אתר היסטורי ועוד) יכולה להבליט את החתונה ולספק לאורחים, ובעיקר לחתן ולכלה, את החוויה שהם בוודאי מצפים לה. בין אם בצפון, בדרום או במרכז מדינת ישראל תמצאו לוקיישנים מצוינים לחתונות, שמציעים לא מעט מקום לביטוי אישי (מבחינת העיצוב, למשל).

אחד הגורמים המרכזיים שמפרידים בין חתונות מוצלחות יותר ופחות הוא האווירה שנוצרת בהם. גם מהבחינה הזו, נקודת הפתיחה של אלה שחושבים לערוך חתונה בטבע היא מצוינת. יש בטבע משהו שמרגיע ושגורם להתרוממות רוח בקרב האורחים, מה שבא לידי ביטוי במידת השמחה הניכרת באירוע. העובדה שהאווירה הנוצרת באירועים הנערכים בטבע היא רומנטית ופסטורלית תורמת עוד יותר לקסם שבהם.

בגדר חובה: ארגון מוקפד

עם כל היתרונות של עריכת חתונות בטבע, אסור לשכוח שהארגון שלה הוא מלאכה מורכבת יותר מאשר אירועים הנערכים במקומות סטנדרטיים יותר. הטבע הרי אינו כולל בבסיסו את כל התשתיות שנדרשות לחתונה – בין אם תאורה, מערכות סאונד והגברה או אפילו חיבור לחשמל. יש מקומות רבים בישראל ש"הוכשרו" לכך במהלך השנים, בעוד שאחרים יצריכו מכם לתכנן את הכל מאפס. במצבים כאלה, יש הבוחרים להיעזר בשירותיהן של חברות הפקת אירועים או של חברות המשכירות ציוד לאירועים. השירותים האלה אמנם כרוכים בתשלום, אך מקצרים מאד את הדרך לעבר האירוע המוצלח.

בכל מקרה, אסור לקחת דבר כמובן מאליו כאשר בוחרים לערוך את החתונה הטבע. האירוע צריך להיות מאורגן היטב מ-א' ועד ת'. אם מנהלים את הכל כמו שצריך ומקבלים את ההחלטות הנכונות, אפשר ליצור ערב שהוא הרבה יותר מחד פעמי. מנגד, יש בחתונות מהסוג הזה המון פרטים שיכולים להשתבש לאורך הדרך אם לא תוענק להם תשומת לב ראויה. השקיעו זמן ומחשבה בתכנון החתונה וצרו עבורכם את האירוע המושלם.

כתיבת תגובה

אולם אירועים | אולמות אירועים | אולם כנסים | אולם לאירועים עסקיים | אולמות יוקרה | אולם יוקרתי | Avenue מרכז אירועים וקונגרסים